पाँच महिनापछि गायनमा फर्किन्

काठमाडौं । गायिका समीक्षा अधिकारी करिब पाँच महिनापछि फेरि गायनमा फर्किएकी छिन्। टिकटकमा उनले नयाँ गीत राखेकी छिन्। ‘चिना र जोखाना’बोलको गीत मार्फत उनी गायनमा फर्किएकी हुन्।

सार्वजनिक गीत गायनमा गायिका अधिकारीलाई गायनमा टिकाराम कट्टेलले साथ दिएका छन्। समीक्षा को स्वर रहेको सार्वजनिक गीतमा दीपक शर्माको शब्द र संगीत तथा नरेन्द्र वियोगीको एरेञ्ज रहेको छ। सार्वजनिक गीतको म्युजिक भिडियो पनि सार्वजनिक भएको छ। गीतको म्युजिक भिडियोमा कलाकारहरु आकाश श्रेष्ठ, प्रिन्सी खतिवडा र प्रिज्मा खतिवडा फिचर्ड छन्।

भिडियोमा सरोज खड्का, सोनिया सिंह ठकुरीलाई पनि देख्न सकिन्छ। माधव शर्माको निर्देशन रहेको गीतको भिडियो छायांकन नवराज उप्रेतीले गरेका हुन्। भिडियोमा टेकेन्द्र शाहको कलर र सम्पादन रहेको छ । सानै उमेरमा थुप्रै लोकप्रिय गीत गाउन सफल गायिका अधिकारी केही समय सामाजिक सञ्जालबाट समेत टाढा थिइन् । विस्तारै उनी सामाजिक सञ्जालमा पनि देखिन थालेकी छन्।