नवौं धारा नेपालगन्ज म्याराथनमा कर्णालीका दुर्ग,राममाया,कल्पना र दिपेन्द्र प्रथम

१० किलोमिटर पुरुष तर्फ प्रथम कर्णालीका दुर्ग बहादुर बुढा, प्रमाण पत्र प्रदान गर्दै कर्णाली प्रदेश खेलकुद विकास परिषदका सदस्य सचिव विश्वामित्र संज्याल ।

नेपालगञ्ज । नवौं धारा नेपालगन्ज म्याराथन प्रतियोगितामा कर्णाली प्रदेशका दुर्ग,राममाया,कल्पना र दिपेन्द्र प्रथम भएका छन् ।

शनिवार भएको म्याराथनमा १० किलोमिटर पुरुष तर्फ कर्णालीका दुर्ग बहादुर बुढा, १० किलोमिटर महिला तर्फ कर्णालीकी राममाया बुढा त्यस्तै पाँच किलोमिटर पुरुष तर्फ कर्णालीका दिपेन्द्र बोहोरा र पाँच किलोमिटर महिला तर्फ कल्पना बुढा प्रथम भएका हुन् ।

५ किलोमिटर महिलातर्फ प्रथम कर्णालीकी कल्पना बुढा ५ किलो मिटर पुरुष तर्फ दिपेन्द्र बोहोरा र ५ किलोमिटर महिला तर्फ द्वतीय बिमला कार्की ।

पाँच किलोमिटर पहिला तर्फ भने कर्णालीकी बिमला कार्की द्वतीय भएकी छन् ।

१० औं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिता आयोजकको जिम्मेवारी पाएको कर्णाली प्रदेशले नेपालगञ्जबाट बिजेय शुरु गरेको कर्णाली प्रदेश खेलकुद विकास परिषदका सदस्य सचिव विश्वामित्र संज्यालले बताए । विजेता खेलाडीहरुसँग कुरा गर्दै सदस्य सदस्य सचिव संज्यालले खेलाडीलाई दिने सेवा सुविधामा परिषदले कुनै कन्जुस्याई नगर्ने बताए ।

१० किलोमिटर महिलातर्फ प्रथम कर्णालीकी राममाया बुढा ।

बिजेता सबैलाई नगद प्रमाणपत्र र मेडल प्रदान गरिएको थियो ।

म्याराथनको उपाधि भने नेपाल एपीएफ क्लबका गोपीचन्द्र पार्की र धादिङकी सन्तोषी श्रेष्ठले हात पारेका छन् । नवौं धारा नेपालगन्ज म्याराथनमा क्रमशः पुरुष म्याराथन र महिला हाफ म्याराथनतर्फ उपाधि जितेका छन् । नेपाल एपीएफ क्लबका गोपीले दोस्रो पटक म्याराथन जित्दा विभागमा आवद्ध नभएकी सन्तोषी तेस्रो पटक च्याम्पियन बनेकी हुन् ।