रमेश अभिनित देउडा गीत कर्णालीका छालै छाल सार्वजनिक

सुर्खेत, सूदुरपश्चिम र कर्णालीको मौलिक सस्कृतिको रुपमा रहेको लोक देउडा हुड्केउली गीत कर्णालीका छालै छाल सार्वजनिक भएको छ ।

पछिल्लो समयमा कलाकारिता क्षेत्रमा आफुलाई स्थापित गर्दै आएका कलाकार रमेश कठायत (झलक) र कलाकार झरना बोहोराले अभिनय गरेको लोक देउडा हुड्केउली गीतलाई शान्ति शाही चन्दको प्रस्तुति रहेको छ भने उक्त गीतमा कर्णालीका स्थापित लोक देउडा गायक महेन्द्र शाही रास्कोटी र शान्ति चन्दको स्वर रहेको छ ।

कर्णाली र सूदुरपश्चिमको कथालाई समेटेर बनाइएको उक्त गीतले माया प्रेम साथै कर्णालीको बास्तविक कथालाई चित्रण गरेको छ ।

उक्त म्युजिक भिडियोलाई कलाकार चक्र साउदले निर्देशन गरेका छन् भने सम्पादन राज पोखरेलले गरेका छन् । गीत रमेश कठायत युटुव च्यानलबाट आइवार सार्वजनिक भएको छ । कलाकार रमेश कठायत पछिल्लो समय कलाकारिता क्षेत्रमा स्थापित हुदै गएका छन् उनी अभिनय र गायन दुबै विधामा सक्रिय हुदै आएका छन् । कलाकार रमेश कालिकोट जिल्ला पचालझरना गाउँपालिका वडा नं. २ खयरकोटका स्थायी बासिन्दा हुन् ।