कालिकोट तिलागुफामा भिडियो एक्सरे सेवा शुरु

सुर्खेत । कालिकोट तिलागुफा नगरपालिकामा नगर अस्पतालबाट भिडियो एक्सरे सेवा शुरु भएको छ ।

स्वास्थ्य विभाग काठमाडौंको र कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको प्राविधिक र भौतिक सहयोगमा नगर अस्पतालबाट भिडियो एक्सरे सेवा सुचारु भएको नगर पालिका उप प्रमुख महेन्द्र बहादुर शाहीले जानकारी दिए ।

यो भन्दा अगाडी नगरपालिका स्थानीय बासिन्दाले भिडियो एक्सरे गर्नको लागि मात्रै जिल्ला अस्पताल कालिकोट सदरमुकाम मान्म र कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान जुम्ला जाने गरेका नगरबासीहरुको लागि यो सेवाले नगरबासीहरुको लागि धेरै ठुलो राहत पुगेको स्थानीय बिन्दा शाहीले बाताइन्

नगर अस्पतालबाट टेलिमेडिसियन सेवा पनि सुचारु गरिएको छ ।

‘हिजोका दिनमा हामिले गर्भवती चेक गराउन टाढा पुग्नु पर्ने अबस्था थियो अब देखि यहि नगरपालिकामा चेक गराउन पाउदा हामिलाई खुसी लागेको छ वडा नं. ३ का परेक शाहीले भने , ‘यो सेवाले गाउँमा पनि सबैलाई राहत पुगेको छ ।